Admins

20. srpna 2012 v 22:06 | Monna

Monna (Rubriky)
Krátce o mě: Jmenuji se Martina a chodím na základní školu. Bydlím na Moravě. Nějraději poslouchám Tokio Hotel, Pink, Mandrage ... Našlo by se toho hodně. Obvykle můj vyhrazený styl hudby je Pop&Rock. Ráda sleduji fantasy a sci-fi filmy/seriály. Baví mě hrát The Sims, blogaření, výroba videii, poslouchání hudby a psaní příběhu. Mám hnedé oči a vlasy špinavý blond. Moje oblíbená barva je fialová & černá & zelená.
Poznámka: Ráda pokecám s každým, kdo si myslí, že mi je trochu podobný povahou a s každým kdo má rád Tokio Hotel a bydlí na Moravě jako já! Ale v podstatě napsat mi může každý při nějakém dotazu nebo jen tak s chuti.
Email: Monna-sims@email.cz


Unkreatur (Rubriky)
Krátce o mě: Chodím na základní školu. Poté bych chtěla chodit na Střední školu desingu a módy a stejně jako Monna, bydlím na Moravě. Poblíž ní. Mezi můj oblíbený žánr patří metal a rock. K mým oblíbencům patří Rammstein, Slipknot, Lordi, Marilyn Manson nebo čeští Kabáti a na populární popové/hip-hopové interprety začínám být malinko alergická, no vlastně dost. :D Mé oblíbené filmové žánry jsou horor, fantasy a nějaké opravdu povedené komedie. Co se knih týče tak hororové či jakkoliv napínavé. A co hobby? Za prvé, nemám moc ráda sport, ale ráda jezdím na kole. Také mě baví kreslení, psaní povídek/básniček, série The sims, Assassins Creed a PC celkově, epicky božsky miluju hudbu a jako samouk se učím na kytaru. A také nesmí chybět ta nejzbytečnější a nejdůležitější věc - mám ráda fialovou, červenou, černou, modrou a zelenou barvu.
Poznámka: Nesnáším předsudky, urážky a vulgární vyjadřování a gramatické chyby, takže vás prosím - tohle u nás vynechte (kromě chyb, ty jsou bohužel dost rozšířené a nikdy si jich nevšimneme...). ;) Lidé mi často píší, že vůbec (i konverzačně) nevypadám na svůj věk. Jedna nejmenovaná osoba mi i typovala dle konverzace 16-17 let, což je o dost více. Takže si ráda pokecám se zájmově podobnými lidmi hodně věkových kategorií. ;) E-mail: IMVUmejl@email.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama